Chrześcijańska Szkoła Przywództwa

O nas:

Wszystko co robimy, czynimy na chwałę Jezusa Chrystusa. Wierzymy, że fundamentem i warunkiem przywództwa jest służba. „Kto chce być pierwszym – niech będzie sługą pozostałych”. Tego uczymy i sami tak czynimy.

Misja

Kształtujemy skutecznych liderów w oparciu o wartości chrześcijańskie. Kreujemy lepszą rzeczywistość poprzez kształtowanie ludzi najmocniej na nią wpływających. Wierzymy, że zmiana na lepsze zaczyna się od pojedynczych ludzi obdarzonych duchem przywódczym, którzy pociągają za sobą innych.

Nasza oferta:

Poprzez interdyscyplinarny program nauczania rozwijamy i ćwiczymy jasny, spójny i przemyślany model przywództwa opartego o silne wartości, praktyczne doświadczenie, przykładną pracę i duchowość.

Nie dyskutujemy o różnicach doktrynalnych lecz stawiamy na ekumeniczną współpracę. Wierzymy w nowoczesność nauczania i podejścia do studenta, żelazną konsekwencję wobec zasad oraz celowość i skuteczność działania.

Co nas wyróżnia:

Redefiniujemy pojęcie studiów MBA, tworząc nową jakość: elitarne studia typu Leadership MBA (L-MBA) oparte na chrześcijańskich wartościach. Zatrudniamy najlepszych, chrześcijańskich, zweryfikowanych przez gremium programowe wykładowców i praktyków.

Oferujemy indywidualne prowadzenie w postaci coachingu, mentoringu oraz kierownictwa duchowego. Oferujemy też opiekę tutora monitorującego indywidualne postępy studentów

Więcej informacji na stronie: http://chrzescijanskie-przywodztwo.pl/o-nas/