Wspaniała Poradnia „Betania” na Ursynowie

Od kilku miesięcy funkcjonuje na Ursynowie wspaniałe miejsce spotkań z drugim człowiekiem – Chrześcijańska Poradnia Psychologiczna „Betania” przy parafii św. Tomasza Apostoła. Coraz więcej osób jest świadomych, że jeśli coś się dzieje – trzeba gdzieś się zgłosić, porozmawiać, coś „przepracować”… Końcówka  roku sprzyja wszelkim podsumowaniom, a nowy rok – planom na przyszłość…

– „Betania” to przede wszystkim miejsce spotkań z drugim człowiekiem.  Miejsce, gdzie spotkasz specjalistów i terapeutów z wartościami. Są to osoby, które pomogą Ci w zatrzymaniu się i rozważeniu, w jakim miejscu jesteś, jakie masz talenty i potencjał rozwojowy. Do „Betanii” przychodzą osoby, które zdają sobie sprawę z problemów i pragną zmian na lepsze.– mówi koordynator Poradni – Marta Miłuńska, doświadczona pedagog, psychoterapeutka.

Poradnia świadczy pomoc w obszarach edukacyjnym, terapeutycznym, mediacji. Obecnie prowadzi cykl środowych kursów małżeńskich.
Osobami zaangażowanymi w tworzenie Chrześcijańskiej Poradni Psychologicznej „Betania” są psychologowie,  psychoterapeuci, pedagodzy.

Poradnia znajduje się w Domu Parafialnym na terenie Parafii św. Tomasza Apostoła (ul. Dereniowa 12).
Otwarta w dni: poniedziałek, wtorek,  środa; od 16.00 do 20.00.
Można umówić termin spotkania: poradnia@odpowiedzialni.com

Szczegóły: PORADNIA PSYCHOLOGICZNA „BETANIA”.