Konferencja Wiary – Co mówi Duch Święty do Kościoła – Ralph Martin

O tym, co Duch Święty mówi do Kościoła i o tym, jak może działać w życiu chrześcijanina – opowie Ralph Martin – gość specjalny podczas drugiej Konferencji Wiary. Już 22 listopada (sobota) w parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego na warszawskim Ursynowie wielkie wydarzenie wiary!

Ralph  Martin – charyzmatyk, filozof, teolog, przylatuje z USA, aby poprowadzić Konferencję Wiary organizowaną przez Zgromadzenie Zakonne Księży Orionistów, Apostolski Ruch Wiary i Wspólnotę „Chefsiba”.

baner_Ralph_Martin_22.11

 

– Spotkanie z Ralphem Martinem – konsultorem Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji, będzie nie tylko konferencją, ale świadectwem doświadczenia mocy Ducha Świętego w życiu Kościoła. Zapraszam do udziału w tym wydarzeniu – ks. Roman Trzciński, duszpasterz Akademickiej Wspólnoty Ekumenicznej Woda Życia, Partner Konferencji Wiary.

Dla kogo jest Konferencja Wiary? Konferencja Wiary przeznaczona jest dla wszystkich wierzących w całej Polsce, którzy pragną poszerzyć swoje poznanie Ducha Świętego, dla duszpasterzy, członków i liderów wspólnot. Jej celem jest wspólne budowanie dzieła Nowej Ewangelizacji podczas wykładów, uwielbienia, modlitwy.

Cykl Konferencje Wiary odbywa się za zgodą ks. Kardynała Kazimierza Nycza, ks. Kardynała Stanisława Dziwisza oraz bp. Grzegorza Rysia.
Patronuje nad nim Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Warszawskiej.

Dziękujemy Partnerom i Patronom Medialnym Konferencji Wiary za wsparcie przy promocji tego wydarzenia!

Zapraszamy,
Organizatorzy

Program: https://ruchwiary.pl/artykul/aktualnosci-konferencje/ralph-martin-co-mowi-duch-sw-do-kosciola-konferencja-22112014-r
Zapisy: https://ruchwiary.pl/zapisy-ralph-martin